Tid för klappar

28 föremål
BREVHÅLLARE, 2 st, mässing, 1900-tal.
Klubbat pris
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FLASKKYLARE, mässing, 1900-tal.
Klubbat pris
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VAS, tenn, Ystad tenn, 1929.
VAS, tenn, Ystad tenn, 1929.
Klubbat pris
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GAB, vas, tenn, Stockholm, 1936.
Klubbat pris
900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BURK MED LOCK, tenn, Firma Svenskt Tenn, 1927.
Klubbat pris
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SIGURD PERSSON, fat, Cultura Metal, Sverige.
Klubbat pris
1 350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VINKYLARE, tenn, GAB, 1935.
VINKYLARE, tenn, GAB, 1935.
Klubbat pris
950 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HANDSPEGEL, tenn, art déco, 1930-tal.
Klubbat pris
3 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CHAMPAGNEKYLARE, mässing, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LJUSSTAKE, mässing, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PARAPLYSTÄLL, mässing, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
PIERRE FORSSELL, ljusstake, mässing, Skultuna.
Klubbat pris
2 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
ISHINK, mässing, 1970-tal.
ISHINK, mässing, 1970-tal.
Klubbat pris
2 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KANDELABER, mässing, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
2 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BURK MED LOCK, tenn, Swedish Grace, 1920 / 30-tal.
Klubbat pris
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
FAT, mässing och metall, David Marshall, ej signerat.
Klubbat pris
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK