Ivar Morsing

26 föremål
IVAR MORSING, olja på duk, signerad och daterad -65.
Klubbat pris
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
IVAR MORSING, olja på duk, signerad.
Klubbat pris
8 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Klubbat pris
6 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Klubbat pris
6 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Klubbat pris
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Klubbat pris
5 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
IVAR MORSING, olja på duk, stämpelsignerad.
Klubbat pris
3 900 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Klubbat pris
6 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Klubbat pris
12 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Klubbat pris
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
IVAR MORSING, olja på pannå, signerad och daterad -65.
Klubbat pris
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
IVAR MORSING, olja på duk, signerad och daterad -49.
Klubbat pris
6 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
IVAR MORSING, olja på pannå, signerad och daterad -52.
Klubbat pris
1 300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Klubbat pris
6 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Klubbat pris
5 700 SEK
Utropspris
6 000 SEK
IVAR MORSING, olja på pannå, stämpelsignerad.
Klubbat pris
4 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
IVAR MORSING, olja på duk, signerad och daterad 1964.
Klubbat pris
4 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
IVAR MORSING, olja på duk, signerad och daterad -69.
Klubbat pris
8 300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Klubbat pris
4 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Klubbat pris
9 300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Klubbat pris
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Klubbat pris
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Klubbat pris
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Klubbat pris
30 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK