Duka med stil

37 föremål
SERVERINGSVAGN 1900-talets senare del.
Klubbat pris
525 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SERVERINGSVAGN, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SATSBORD, 2 delar, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
950 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TRÄDGÅRDSBORD, med stenskiva. 1900-tal.
Klubbat pris
2 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SLAGBORD, allmoge, 1800-tal.
SLAGBORD, allmoge, 1800-tal.
Klubbat pris
651 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SLAGBORD, 1970-tal.
SLAGBORD, 1970-tal.
Klubbat pris
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KLAFFBORD, omkring 1900.
KLAFFBORD, omkring 1900.
Klubbat pris
1 778 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SLAGBORD, 1800-talets andra hälft.
Klubbat pris
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SLAKTBORD, allmoge, 1800-tal.
SLAKTBORD, allmoge, 1800-tal.
Klubbat pris
450 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BORD, Grythyttan, 2000-tal.
BORD, Grythyttan, 2000-tal.
Klubbat pris
1 749 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BORD med låda, allmoge 1800-tal.
Klubbat pris
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
TRÄDGÅRDSBORD, Byarums Bruk, sent 1900-tal.
Klubbat pris
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BLOMBORD/BÄNK, tidigt 1900-tal.
Klubbat pris
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
TRÄDGÅRDSMÖBLER, 2+1 st, 1900-tal.
Klubbat pris
2 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
MATBORD modern tillverkning.
MATBORD modern tillverkning.
Klubbat pris
6 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BORD, 1800-talets första hälft.
Klubbat pris
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MATBORD, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SLAKTBÄNK, 1900-tal.
SLAKTBÄNK, 1900-tal.
Klubbat pris
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BORD, tidigt 1900-tal.
BORD, tidigt 1900-tal.
Klubbat pris
2 900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MATBORD med 8 st PALLAR, modern tillverkning.
Klubbat pris
5 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MATBORD med PALLAR 8 st, modern tillverkning.
Klubbat pris
4 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BOCKBORD, allmoge, 1800/1900-tal,
Klubbat pris
4 150 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BOCKBORD, 1900-talets senare del.
Klubbat pris
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BORD, allmoge, Hälsingland, 1800-tal.
Klubbat pris
2 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ELSA STACKELBERG, trädgårdsbord, Fri Form, 1970-tal.
Klubbat pris
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TRÄDGÅRDSGRUPP, 5 delar, 1950-/60-tal.
Klubbat pris
4 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
PAOLO PIVA, soffbord, "Alanda", B & B Italien.
Klubbat pris
16 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SLAGBORD, sent 1700-tal.
SLAGBORD, sent 1700-tal.
Klubbat pris
3 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
THOMAS ERIKSSON, bord, ”Bermuda”, Asplund,
Klubbat pris
9 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
BROBERG & RIDDERSTRÅLE, matbord, "Limbo", Klong, 2000-tal.
Klubbat pris
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
BOCKBORD, allmoge, Alfta, Hälsingland, 1800-tal.
Klubbat pris
22 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

41. Wilhelm Kåge, praktvas, "Farsta", stengods, Gustavsbergs Studio 1950-tal.
Utropspris
60 000 - 80 000 SEK
Budhistorik
Fair warning
Fair warning
Fair warning
200 000

ditt bud
195 000

ditt bud
190 000

ditt bud
185 000

ditt bud
180 000

ditt bud
175 000

ditt bud
170 000

ditt bud
165 000

ditt bud
160 000

ditt bud
155 000

ditt bud
150 000

ditt bud
145 000

ditt bud
140 000

ditt bud
135 000

ditt bud
130 000

ditt bud
125 000

ditt bud
120 000

ditt bud
115 000

ditt bud
110 000

ditt bud
105 000

ditt bud
100 000

ditt bud
95 000

ditt bud
90 000

ditt bud
85 000

ditt bud
80 000

ditt bud
75 000

ditt bud
70 000

ditt bud
65 000

ditt bud
60 000

ditt bud
Aktuellt bud:
200 000 SEK