Easy Living

Easy Living – moderna föremål för ditt vardagsrum!

950 föremål
BRUNO MATHSSON, rullbord, "Berit".
Klubbat pris
650 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SOFFBORD, 1900/2000-tal.
SOFFBORD, 1900/2000-tal.
Klubbat pris
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SOFFBORD, 1900-talets första hälft.
Klubbat pris
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GOLVLAMPA, Lyktan, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
650 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BORD, 1930-tal.
BORD, 1930-tal.
Klubbat pris
651 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GOLVLAMPA, Gnosjö Konstsmide.
GOLVLAMPA, Gnosjö Konstsmide.
Klubbat pris
652 SEK
Utropspris
1 500 SEK
RÖKBORD, 1940-tal.
RÖKBORD, 1940-tal.
Klubbat pris
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORDSLAMPA, P.A.F. 1900-talets mitt.
Klubbat pris
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SOFFBORD, 1950-/60-tal.
SOFFBORD, 1950-/60-tal.
Klubbat pris
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SIDEBOARD, 1900-talets första hälft.
Klubbat pris
700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BÄNK, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
710 SEK
Utropspris
1 500 SEK
YKI NUMMI, bordslampa, modell 40-029, Orno 1960-tal.
Klubbat pris
66 EUR
Utropspris
200 EUR
TOBAKSBURK, marmor, 1900-talets första hälft.
Klubbat pris
715 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PIEDESTAL 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CARL-HARRY STÅLHANE, vas, stengods, Rörstrand.
Klubbat pris
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PALL, Stille.
PALL, Stille.
Klubbat pris
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SOFFBORD, Svenska Möbelindustrier, troligen 1950-tal.
Klubbat pris
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BÖCKER, 12 st.
BÖCKER, 12 st.
Klubbat pris
750 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BÖCKER, 11 st.
BÖCKER, 11 st.
Klubbat pris
750 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KANDELABRAR ett par 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
751 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GOLVLAMPA, Flos, Italien, 1900-talets slut.
Klubbat pris
770 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORDSLAMPA, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KARMSTOLAR, ett par, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BÄNKAR, ett par snarlika, omkring 1900.
Klubbat pris
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SÄNGLAMPOR, ett par, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
825 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LÄSBORD/SÄNGBORD Kifa Stockholm 1940/50-tal.
Klubbat pris
837 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BYRÅER, 2 st, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
850 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SOFFBORD, 1900-talets andra hälft,
Klubbat pris
850 SEK
Utropspris
2 000 SEK
RUDOLF NILSSON, bålskål, stengods signera, Höganäs.
Klubbat pris
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STOLAR, 4 stycken, Thonet, 1900-tal.
Klubbat pris
850 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SOFFBORD, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SERVERINGSVAGN, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Klubbat pris
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SPEGEL, mässing, 1900-talets första hälft,
Klubbat pris
850 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BORD / SIDEBOARD, 1900-talets senare del.
Klubbat pris
900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SPEGEL, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BÖCKER, 9 st.
BÖCKER, 9 st.
Klubbat pris
903 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ATTE LAITILA, olja på papper, signerad.
Klubbat pris
85 EUR
Utropspris
150 EUR
ERIC LÖFMAN, skål, silver, MEMA, Lidköping, 1992.
Klubbat pris
938 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GUNNAR ANDERSSON, bordslampa signerad.
Klubbat pris
938 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SIDOBORD 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
950 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PALL, ek, tidigt 1900-tal.
PALL, ek, tidigt 1900-tal.
Klubbat pris
950 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MATTA, rölakan, ca 285 x 151 cm.
Klubbat pris
950 SEK
Utropspris
5 000 SEK
TAKKLAMPA, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
950 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GOLVLAMPA, Høvik Lys, Norge 2000-tal.
Klubbat pris
90 EUR
Utropspris
150 EUR
HYLLA 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SOFFBORD, omkring 2000.
SOFFBORD, omkring 2000.
Klubbat pris
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SOFFBORD, Danmark, 1950/60-tal.
Klubbat pris
1 000 SEK
Utropspris
1 800 SEK
Klubbat pris
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Klubbat pris
1 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MATBORD, Italien, 1900-talets andra hälft,
Klubbat pris
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SATSBORD, 3 delar, modern tillverkning,
Klubbat pris
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GUNGSTOL, Thonet-stil, 1900-talets första hälft.
Klubbat pris
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SOFFBORD, IKEA, 1960/70-tal.
SOFFBORD, IKEA, 1960/70-tal.
Klubbat pris
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
UNO & ÖSTEN KRISTIANSSON, taklampa, Luxus, Vittsjö.
Klubbat pris
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SOFFBORD, 1900-talets senare del.
Klubbat pris
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GOLVLAMPOR, 2 st, Høvik Lys, Norge 2000-tal.
Klubbat pris
100 EUR
Utropspris
200 EUR
FÅTÖLJER, 3 st, Italien.
FÅTÖLJER, 3 st, Italien.
Klubbat pris
100 EUR
Utropspris
200 EUR
SPEGEL, 1940-tal.
SPEGEL, 1940-tal.
Klubbat pris
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK