Inred ute

32 föremål
JARDINJÄR, mässing, 1800-talets andra hälft.
Klubbat pris
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
VAS, Indien, 1900-tal.
VAS, Indien, 1900-tal.
Klubbat pris
180 EUR
Utropspris
250 EUR
KOPPARKÄRL, två st, 1800/1900-tal.
Klubbat pris
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TRÄDGÅRDSSKULPTUR 1900-tal.
TRÄDGÅRDSSKULPTUR 1900-tal.
Klubbat pris
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
RÖKELSEKAR, 3 ST, Kina, 1800-tal.
Klubbat pris
2 201 SEK
Utropspris
3 000 SEK
DÖRRLÅS, sent 1600-tal-/tidigt 1700-tal.
Klubbat pris
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
URNA, gjutjärn, möjligen Näfveqvarn, Sverige.
Klubbat pris
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
VÄGGDEKORATION, 1900-tal, bemålad gips och trä.
Klubbat pris
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
URNOR, ett par, gjutjärn, 1900-tal.
Klubbat pris
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
TRÄDGÅRDSSOFFA / -BÄNK, sekelskiftet 1900.
Klubbat pris
2 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
VAGN, 1800-talets senare del.
VAGN, 1800-talets senare del.
Klubbat pris
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
TRÄDGÅRDSURNOR ett par gjutjärn 1900-tal.
Klubbat pris
4 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SOLUR, märkt Sven W. P-son. Stockholm, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TRÄDGÅRDSURNOR, 2 par, gjutjärn.
Klubbat pris
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
LYKTA, tidigt 1900-tal.
LYKTA, tidigt 1900-tal.
Klubbat pris
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
TRÄDGÅRDSURNA, gjutjärn, No 18, Bolinder, Stockholm.
Klubbat pris
1 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TRÄDGÅRDSURNA gjutjärn 1800-tal.
Klubbat pris
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VETT, målat trä, tidigt 1900-tal.
Klubbat pris
2 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
YTTERFODER, ett par, 1900-talets första hälft.
Klubbat pris
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KOPPARTUNNA, omkring år 1900.
KOPPARTUNNA, omkring år 1900.
Klubbat pris
1 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TRÄDGÅRDSPIEDESTAL 1800-talets mitt/andra hälft.
Klubbat pris
6 100 SEK
Utropspris
5 000 SEK
BLOSSKORG, järnsmide, 1700/1800-tal.
Klubbat pris
2 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VETTAR, 3 st. 1900-talets första hälft.
Klubbat pris
7 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
TRÄDGÅRDSURNA, Sverige, sannolikt 1800-tal.
Klubbat pris
23 300 SEK
Utropspris
12 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

582. Oscar Reutersvärd, "Roterande acceleration".
Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
Budhistorik
18 000

ditt bud
17 000

ditt bud
16 000

ditt bud
15 000

ditt bud
14 000

ditt bud
13 000

ditt bud
12 000

ditt bud
Aktuellt bud:
18 000 SEK