Inred ute

128 föremål
BÄNK/SIDEBOARD, 1960-tal.
BÄNK/SIDEBOARD, 1960-tal.
Klubbat pris
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
FÅTÖLJER, ett par, omkring 1900-talets mitt.
Klubbat pris
3 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SOFFA, bambu och rotting, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
NÄFVEQVARNS BRUK, parkbänk, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
FÅTÖLJ MED FOTPALL, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ELSA STACKELBERG, 3 st bord, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TRÄDGÅRDSGRUPP, 3 delar, 1900-talets första hälft.
Klubbat pris
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
TRÄDGÅRDSSKULPTUR 1900-tal.
TRÄDGÅRDSSKULPTUR 1900-tal.
Klubbat pris
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
GAVLAR TILL TRÄDGÅRDSOFFA, ett par, 1900-talets början.
Klubbat pris
2 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BOCKBORD, allmoge, 1800-tal.
BOCKBORD, allmoge, 1800-tal.
Klubbat pris
180 EUR
Utropspris
450 EUR
FÅTÖLJER ett par 1900-talets mitt.
Klubbat pris
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
STOLAR, 4 st, Furu, 1900- andra hälft.
Klubbat pris
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PALLAR, 5 st, allmoge, omkring 1900.
Klubbat pris
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TRÄDGÅRDSSOFFA, 1900-tal.
TRÄDGÅRDSSOFFA, 1900-tal.
Utropspris
3 000 SEK
STOLAR, 4 stycken, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
TRÄDGÅRDSGRUPP 7 dlr 1900-talets mitt.
Klubbat pris
2 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BORD, allmoge, omkring 1900.
BORD, allmoge, omkring 1900.
Klubbat pris
1 900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SERVERINGSVAGN, Italien, 1970-80-tal.
Klubbat pris
800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TRÄDGÅRDSBÄNK, 1900-tal.
TRÄDGÅRDSBÄNK, 1900-tal.
Klubbat pris
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
STOLAR, fyra stycken. 1970-tal.
Klubbat pris
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TRÄDGÅRDSSTOLAR, 4 st, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

1181. Skålar, två stycken, samt skålfat, porslin. Korea, Joseondynastin (1392–1897).
Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
Budhistorik
Fair warning
15 000

ditt bud
14 000

ditt bud
13 000

ditt bud
12 000

ditt bud
11 000

ditt bud
10 000

ditt bud
9 500

ditt bud
9 000

ditt bud
8 500

ditt bud
8 000

ditt bud
7 500

ditt bud
7 000

ditt bud
6 500

ditt bud
6 000

ditt bud
5 500

ditt bud
5 000

ditt bud
4 500

ditt bud
4 000

ditt bud
Aktuellt bud:
15 000 SEK