Vintage Lighting

19 föremål
ANGELO BROTTO, bordslampa, "Barnaba", 1960-tal.
Klubbat pris
5 401 SEK
Utropspris
5 000 SEK
BORDSLAMPA Möller armatur Eskilstuna 1970-tal.
Klubbat pris
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BORDSLAMPOR, ett par, ENCO, 1960/70-tal.
Klubbat pris
2 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Klubbat pris
4 900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BERGBOMS, bordslampor , ett par, 1960-tal.
Klubbat pris
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
BERGBOMS, bordslampor, ett par, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
9 900 SEK
Utropspris
5 000 SEK
BERGBOMS, bordslampor, ett par, 1960-tal.
Klubbat pris
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BERGBOMS, bordslampor ett par, modell B 08, 1960-tal.
Klubbat pris
4 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
BÖHLMARKS LAMPFABRIK, bordslampa, 1930-tal.
Klubbat pris
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK