Dekorativa ting till hemmet

30 föremål
LJUSSTAKE, Barock, 1600-talets slut.
Klubbat pris
4 050 SEK
Utropspris
3 000 SEK
LJUSSTAKAR, ett par, Christofle, Frankrike, 1800-tal.
Klubbat pris
2 450 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LJUSSTAKE, Frankrike, 1500-talets slut.
Klubbat pris
3 900 SEK
Utropspris
7 000 SEK
LJUSSTAKE, brons, 1600-tal.
LJUSSTAKE, brons, 1600-tal.
Klubbat pris
750 SEK
Utropspris
4 000 SEK
LJUSSTAKAR, ett par, Louis XV, 1700-tal.
Klubbat pris
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LJUSSTAKE, smide och trä, 1856.
Klubbat pris
4 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LJUSSTAKAR, ett par, brons, 1700-tal.
Klubbat pris
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LJUSSTAKE, brons och mässing, 1600-/1700-tal.
Klubbat pris
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LJUSSTAKE, Louis XVI, 1700-talets slut.
Klubbat pris
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VÄGGLAMPETTER, ett par, mässing, 1700-tal.
Klubbat pris
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
LJUSSTAKE, brons och mässing, 1700-tal eller äldre.
Klubbat pris
1 212 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LJUSSTAKE, brons, 1700-tal.
LJUSSTAKE, brons, 1700-tal.
Klubbat pris
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LJUSSTAKE, brons, 1600-tal.
LJUSSTAKE, brons, 1600-tal.
Klubbat pris
1 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
GOLVLJUSSTAKE, smide, 1700-tal.
Klubbat pris
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
LJUSSTAKE, Barock, 1600-tal.
LJUSSTAKE, Barock, 1600-tal.
Klubbat pris
5 650 SEK
Utropspris
7 000 SEK
LJUSSTAKAR, ett par, Empire, 1800-talets första hälft.
Klubbat pris
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LJUSSTAKE, brons, 1700-tal.
LJUSSTAKE, brons, 1700-tal.
Klubbat pris
825 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LJUSSTAKE, tenn, empire, tidigt 1800-tal.
Klubbat pris
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Klubbat pris
1 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LJUSSTAKE, glas, 1800-tal.
LJUSSTAKE, glas, 1800-tal.
Klubbat pris
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LJUSSTAKE, brons, 1600-tal.
LJUSSTAKE, brons, 1600-tal.
Klubbat pris
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Klubbat pris
2 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
LJUSSTAKE, brons, 1600-talets slut.
Klubbat pris
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LJUSSTAKE, brons, 1600-tal.
LJUSSTAKE, brons, 1600-tal.
Klubbat pris
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

646. Lotte Laserstein, Självporträtt.
Utropspris
125 000 - 150 000 SEK
Budhistorik
350 000

ditt bud
340 000

ditt bud
330 000

ditt bud
320 000

ditt bud
310 000

ditt bud
300 000

ditt bud
290 000

ditt bud
280 000

ditt bud
270 000

ditt bud
260 000

ditt bud
250 000

ditt bud
240 000

ditt bud
230 000

ditt bud
220 000

ditt bud
210 000

ditt bud
200 000

ditt bud
195 000

ditt bud
190 000

ditt bud
185 000

ditt bud
Aktuellt bud:
350 000 SEK