Selected sculptures

25 föremål
ULLA HAGA, brons.
ULLA HAGA, brons.
Klubbat pris
2 210 EUR
Utropspris
1 000 EUR
VEIKKO HAUKKAVAARA, brons, signerad.
Klubbat pris
1 250 EUR
Utropspris
250 EUR
KARI JUVA, brons, signerad och daterad -90.
Klubbat pris
2 100 EUR
Utropspris
1 200 EUR
MARJATTA WECKSTRÖM, "BERÖRING".
Klubbat pris
400 EUR
Utropspris
600 EUR