MODERN + DESIGN F179

539 föremål
GRETA SKOGSTER-LEHTINEN, DÖRRKLÄDE.
Utropspris
1 500 EUR
PENTTI MEKLIN, "PUSS, PUSS".
PENTTI MEKLIN, "PUSS, PUSS".
Klubbat pris
500 EUR
Utropspris
800 EUR
KAJ FRANCK, POKAL, 3 ST. Sign. Kaj Franck Nuutajärvi.
Klubbat pris
750 EUR
Utropspris
1 000 EUR
KIRSTI ILVESSALO, RYA. "Palokärki", 1957.
Klubbat pris
800 EUR
Utropspris
1 000 EUR
MATTI ALAPOTI, "ABSTRAKT".
MATTI ALAPOTI, "ABSTRAKT".
Utropspris
700 EUR
OLLI LYYTIKÄINEN, "UTAN TITEL".
Utropspris
1 200 EUR
CARL GUSTAF HIORT AF ORNÄS, ETT PAR SOFFOR.
Klubbat pris
3 000 EUR
Utropspris
3 500 EUR
MATTA, 1930-tal.
MATTA, 1930-tal.
Utropspris
800 EUR
ANNIKKI HOVISAARI, KERAMIKSKÅL. Sign. A.H. Arabia.
Klubbat pris
200 EUR
Utropspris
400 EUR