257 föremål
Taklampa, 1960-tal.
6d 21 tim
Taklampa, 1960-tal.
Inga bud
Utropspris
250 EUR
Gunnar Uotila, Sovande barn.
5d 21 tim
Gunnar Uotila, Sovande barn.
30 EUR
Utropspris
250 EUR
Tuulikki Pietilä, "Ikonostas".
1d 20 tim
50 EUR
Utropspris
300 EUR
Anna Snellman, Blommor.
3d 20 tim
Anna Snellman, Blommor.
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Ring, 14K guld och opal.
6d 21 tim
Ring, 14K guld och opal.
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Erkki Koponen, Landskap.
3d 20 tim
Erkki Koponen, Landskap.
70 EUR
Utropspris
300 EUR
Kirsi Neuvonen, "Scarf".
2d 21 tim
Kirsi Neuvonen, "Scarf".
80 EUR
Utropspris
250 EUR
Liis Koger, "Evening".
1d 21 tim
Liis Koger, "Evening".
82 EUR
Utropspris
350 EUR
Jorma Hautala, "Upplyst vy".
6d 21 tim
Jorma Hautala, "Upplyst vy".
94 EUR
Utropspris
250 EUR
Mauri Heinonen, Buskage.
3d 19 tim
Mauri Heinonen, Buskage.
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Väinö Rouvinen, "Vår".
1d 21 tim
Väinö Rouvinen, "Vår".
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Lampetter, ett par, 1950-tal.
1d 21 tim
Lampetter, ett par, 1950-tal.
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Golvlampa, 1900-talets mitt.
5d 21 tim
Golvlampa, 1900-talets mitt.
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Outi Heiskanen, "Bugning".
4d 21 tim
Outi Heiskanen, "Bugning".
100 EUR
Utropspris
300 EUR
Sidobord, 1800-talets senare hälft.
6d 21 tim
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Chanel, väska, 1989-1991.
6d 21 tim
Chanel, väska, 1989-1991.
100 EUR
Utropspris
800 EUR
Hermès, scarf, "Diane".
22 tim 2m
Hermès, scarf, "Diane".
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Matta, Bidjar. Old. Ca 285x206 cm.
1d 21 tim
100 EUR
Utropspris
400 EUR
Armband, 18K guld med stora berlocker.
2d 21 tim
110 EUR
Utropspris
5 000 EUR
Juhani Honkanen, Fruktstilleben.
1d 20 tim
110 EUR
Utropspris
250 EUR
Olavi Haarala, Abstrakti.
2d 21 tim
Olavi Haarala, Abstrakti.
110 EUR
Utropspris
250 EUR