89 föremål
Cartier, reservoarpenna, Panthere de Cartier.
2d 22 tim
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Chanel, väska, 1995.
1d 23 tim
Chanel, väska, 1995.
25 000 SEK
Utropspris
28 000 SEK
Lars Pirak, Ren i soluppgång.
3d 16 tim
Lars Pirak, Ren i soluppgång.
5 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Olof Sedin, bägare, silver, Gävle 1795.
4d 22 tim
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Taklampa, art déco, 1930-tal.
2d 19 tim
Taklampa, art déco, 1930-tal.
100 EUR
Utropspris
600 EUR
Vitrinskåp Art Deco 1900-talets första hälft.
3d
3 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK