1535 föremål
Taklampa, 1950-tal.
17 tim 59m
Taklampa, 1950-tal.
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Spegel, 1930/40-tal.
5d 16 tim
Spegel, 1930/40-tal.
500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Bordslampa 1900-tal.
17 tim 21m
Bordslampa 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Carl Hammoud,  "Announcement".
19 tim 57m
Carl Hammoud, "Announcement".
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Aksel Kjersgaard, spegel, Odder, Danmark, 1960-tal.
18 tim 39m
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Väggspegel, Eichholtz, 1900-talets andra hälft.
18 tim 45m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, 1960-tal.
5d 15 tim
Spegel, 1960-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Herrbyrå, String, 1950/60-tal.
5d 18 tim
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hermès, scarf, "Brides Rebelles".
4d 19 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
PG Thelander, Utan titel.
19 tim 17m
PG Thelander, Utan titel.
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Carl Fagerlund,  bordslampa sent 1900-tal.
19 tim 48m
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?