1558 föremål
Lars Jonsson, Fågel.
6d 16 tim
Lars Jonsson, Fågel.
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Fritz Jakobsson, Skogsdunge.
6d 17 tim
Fritz Jakobsson, Skogsdunge.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Erland Cullberg, Figurkomposition.
6d 17 tim
10 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Taklampa, 1950/60-tal.
6d 17 tim
Taklampa, 1950/60-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Nain, signerad. 342 x 242 cm.
6d 17 tim
5 000 SEK
Utropspris
35 000 SEK
Satsbord, 3 delar, 1900-talets andra hälft.
6d 17 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sängbord, ett par, 1920-30-tal.
6d 17 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Paraplyställ, omkring år 1900.
6d 19 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hermès, scarf, "Cuivreries".
6d 19 tim
Hermès, scarf, "Cuivreries".
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK