469 föremål
Bokhylla, 1930/40-tal.
3d 21 tim
Bokhylla, 1930/40-tal.
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, omkring år 1900.
3d 22 tim
Byrå, omkring år 1900.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Piedestal, samtida tillverkning.
3d 23 tim
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffbord, "Geisli", Jakobsdals.
3d 23 tim
321 SEK
Utropspris
6 000 SEK
3d 23 tim
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Dimitri Omersa & Co fotpall 1900-talets senare del.
4d
4 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Fönsterluckor 3 par 1900-tal.
4d 2 tim
Fönsterluckor 3 par 1900-tal.
2 050 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord 1900-talets första hälft.
4d 2 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sängbord ett par 1900-talets första hälft.
4d 2 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord,  sent 1900-tal.
4d 2 tim
Soffbord, sent 1900-tal.
600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel, 1960/70-tal.
4d 3 tim
Spegel, 1960/70-tal.
750 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, gustaviansk stil, 1946.
4d 3 tim
800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, "Loop Stand", Hay, Danmark.
4d 23 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
4d 23 tim
400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sängbord, ett par, 1930/40-tal.
5d
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hörnskåp, Karl-Johan, 1800-talets första hälft.
5d
2 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Sminkbord,  1950/60-tal.
5d
Sminkbord, 1950/60-tal.
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Carl Malmsten, fåtöljer, ett par, "Stora Furulid".
5d
3 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Cafébord, tidigt 1900-tal.
5d
Cafébord, tidigt 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, Englesson, 1900-talets andra hälft.
5d
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, Designers Guild.
5d
Soffa, Designers Guild.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffa, 1900-talets mitt.
5d
Soffa, 1900-talets mitt.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, Firma Svensk Tenn 2018.
5d
3 400 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Matbord, 2000-tal.
5d
Matbord, 2000-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Trädgårdsgrupp, 5 delar, 1950/60-tal.
5d
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK