1518 föremål
Staket 2 dlr 1900-tal smide.
2d 11 tim
Staket 2 dlr 1900-tal smide.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa, 1920/30-tal.
3d 9 tim
Bordslampa, 1920/30-tal.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ulf Scherlin, troligen. Spegel, 2006.
3d 9 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta orientalisk ca 153x92 cm.
5d 11 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Konsolbord, rokokostil, 1800-talets slut.
1d 10 tim
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Carl Malmsten, sidobord.
1d 9 tim
Carl Malmsten, sidobord.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Julia Strömberg, Hamnscen.
5d 9 tim
Julia Strömberg, Hamnscen.
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fågelhus, 1900-tal.
1d 10 tim
Fågelhus, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bokhylla, funkis, 1930/40-tal.
2d 10 tim
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ring, 14K guld och syntetisk korund.
2d 10 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffa, allmoge, daterad 1857.
1d 11 tim
Soffa, allmoge, daterad 1857.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, old Tibet, ca 188 x 95 cm.
3d 10 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sybord, Louis XV-stil, tidigt 1900-tal.
1d 10 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta Kassak semiantik/antik ca 248x120 cm.
4d 11 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hermès, scarf, "Le Mors A La Conétable".
6d 9 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljusstakar, ett par, 1800-tal.
6d 10 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hermès, scarf, "Poste et Cavalerie".
4d 8 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hermès, scarf, "Ex Libris".
2d 11 tim
Hermès, scarf, "Ex Libris".
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sängbord ett par tidigt 1900-tal.
2d 11 tim
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Cartier, scarf.
2d 12 tim
Cartier, scarf.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hörnskåp, 1800-tal.
1d 11 tim
Hörnskåp, 1800-tal.
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Lennart Jirlow, "Trubaduren".
2d 10 tim
Lennart Jirlow, "Trubaduren".
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, nyrenässans, sent 1800-tal.
1d 10 tim
800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Thomas Bentzen, soffbord, "Around XL", Muuto.
1d 11 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK