1055 föremål
Bricka, 1800-talets mitt.
5d
Bricka, 1800-talets mitt.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Cartier, scarf.
5d
Cartier, scarf.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Anders Palmér, Stadsbild.
5d 1 tim
Anders Palmér, Stadsbild.
Inga bud
Utropspris
12 000 SEK
Byrå, tidigt 1900-tal.
5d 2 tim
Byrå, tidigt 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK