Kan inte nå servern
 
341 föremål
Fåtöljer, ett par, Swedish modern, 1940-tal.
1d 17 tim
Fåtöljer, ett par, Swedish modern, 1940-tal.
Aktuellt bud
40 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
Zao Wou-ki, Composition.
2d 16 tim
Zao Wou-ki, Composition.
Aktuellt bud
26 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
Matta Keshan semiantik ca 465x325 cm.
4d 14 tim
Matta Keshan semiantik ca 465x325 cm.
Aktuellt bud
9 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Fåtölj Swedish Modern 1940-tal.
4d 14 tim
Fåtölj Swedish Modern 1940-tal.
Aktuellt bud
8 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Fåtölj Swedish Modern 1940-tal.
4d 14 tim
Fåtölj Swedish Modern 1940-tal.
Aktuellt bud
7 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Byrå, Rokoko, 1700-talets mitt.
18 tim 21m
Byrå, Rokoko, 1700-talets mitt.
Aktuellt bud
6 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Lena Linderholm, Stilleben med blommor.
1d 18 tim
Lena Linderholm, Stilleben med blommor.
Aktuellt bud
3 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Robert Hugo Jäckel, Flickan och grodan.
3d 13 tim
Robert Hugo Jäckel, Flickan och grodan.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Gallerimatta, Kasthall, ca 230 x 80 cm.
12 tim 45m
Gallerimatta, Kasthall, ca 230 x 80 cm.
Aktuellt bud
2 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fredrik Fider matta rölakan ca 205x137 cm.
1d 18 tim
Fredrik Fider matta rölakan ca 205x137 cm.
Aktuellt bud
2 300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skål, porslin, Mingdynastin (1368-1644).
2d 16 tim
Skål, porslin, Mingdynastin (1368-1644).
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta Kashgai antik ca 190x130 cm.
1d 17 tim
Matta Kashgai antik ca 190x130 cm.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stolar, 6 + 2, Windsor-modell, Gemla.
3d 14 tim
Stolar, 6 + 2, Windsor-modell, Gemla.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Giampiero Baldin, "Volo di Garzette".
12 tim 35m
Giampiero Baldin, "Volo di Garzette".
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gallerimatta, Kasthall, ca 230 x 80 cm.
1d 18 tim
Gallerimatta, Kasthall, ca 230 x 80 cm.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Serveringsvagn 1900-talets senare del.
3d 14 tim
Serveringsvagn 1900-talets senare del.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Børge Mogensen, Stolar 2 st BM 87.
6d 17 tim
Børge Mogensen, Stolar 2 st BM 87.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Herman Österlund, "Vårdag vid bäcken".
3d 14 tim
Herman Österlund, "Vårdag vid bäcken".
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ola Billgren, "By".
12 tim 43m
Ola Billgren, "By".
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sängbord ett par 1900-talets mitt.
3d 13 tim
Sängbord ett par 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta Beludj semiantik ca 190x103 cm.
18 tim 25m
Matta Beludj semiantik ca 190x103 cm.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta Afshar semiantik ca 200x129 cm.
18 tim 29m
Matta Afshar semiantik ca 200x129 cm.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vitrinskåp, 1900-tal.
18 tim 15m
Vitrinskåp, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Tidningsställ, 1900-tal.
6d 17 tim
Tidningsställ, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Claes Eklundh, utan titel.
2d 17 tim
Claes Eklundh, utan titel.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffa, barockstil, 1940-tal.
12 tim 41m
Soffa, barockstil, 1940-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord, 1900-talets andra hälft.
2d 16 tim
Soffbord, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sidobord/Sängbord ett par sent 1900-tal.
1d 18 tim
Sidobord/Sängbord ett par sent 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta Najafabad  old/semiantik ca 310x206 cm.
3d 13 tim
Matta Najafabad old/semiantik ca 310x206 cm.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bottega Veneta, plånbok.
2d 16 tim
Bottega Veneta, plånbok.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp Barockstil 1800-tal.
6d 18 tim
Skåp Barockstil 1800-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Staffan Nihlén, Höstlandskap.
18 tim 33m
Staffan Nihlén, Höstlandskap.
Aktuellt bud
900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Eva Löfdahl, utan titel.
1d 18 tim
Eva Löfdahl, utan titel.
Aktuellt bud
850 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.