1106 föremål
Ateljéstaffli, omkring 1900.
21 tim 18m
Ateljéstaffli, omkring 1900.
22 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Charles & Ray Eames, kontorsstol, "EA117" Vitra.
4d 15 tim
8 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
C Göran Karlsson, Utan titel.
18 tim 42m
C Göran Karlsson, Utan titel.
7 700 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Invar, fickur, 51 mm.
20 tim 12m
Invar, fickur, 51 mm.
10 900 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Hänge, 18K guld.
4d 12 tim
Hänge, 18K guld.
4 900 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Chanel, armband, 2020.
2d 20 tim
Chanel, armband, 2020.
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fickur, 38 mm.
4d 13 tim
Fickur, 38 mm.
4 016 SEK
Utropspris
2 500 SEK
must de Cartier, Must 21, armbandsur, 31 mm.
19 tim 6m
5 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Champagnevisp, 18K guld,
2d 21 tim
Champagnevisp, 18K guld,
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Armring, 18K guld, Ceson, Göteborg 1959.
4d 15 tim
4 100 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Stig Claesson, Får i skogslandskap.
20 tim 48m
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Mulberry, Weekendbag.
3d 21 tim
Mulberry, Weekendbag.
3 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta, Agra, 315 x 237 cm.
5d 19 tim
Matta, Agra, 315 x 237 cm.
4 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Olle Bonniér, Rymdkurva.
19 tim 40m
Olle Bonniér, Rymdkurva.
2 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, 1940-tal.
19 tim 10m
Spegel, 1940-tal.
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Karmstol, Italien, 1900-talets mitt.
20 tim 26m
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Louise Vuitton, sjal.
18 tim 22m
Louise Vuitton, sjal.
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Carl Johan De Geer, "En svensk tiger II".
1d 17 tim
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Armbandsur, 18 mm.
1d 17 tim
Armbandsur, 18 mm.
7 920 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Evert Lundquist, Svarta fåglar.
1d 19 tim
42 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Chanel, väska, 1995.
2d 20 tim
Chanel, väska, 1995.
25 000 SEK
Utropspris
28 000 SEK
Monstrans, 1900-tal.
4d 12 tim
Monstrans, 1900-tal.
2 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK