1599 föremål
Armband 18K guld Stockholm 1951.
5d 14 tim
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Lars Jonsson, Fågel.
6d 11 tim
Lars Jonsson, Fågel.
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bordslampa, CG Hallberg, 1920/30-tal.
12 tim 8m
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Alvar Aalto, vas, Iittala, Finland.
6d 11 tim
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Charles Sekano, "Combination".
12 tim 34m
2 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Sidobord, funkis, 1930-tal.
4d 15 tim
Sidobord, funkis, 1930-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bertjan Pot, taklampa, "Prop Light", MOOOI.
5d 7 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bokhylla, 1930/40-tal.
2d 13 tim
Bokhylla, 1930/40-tal.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Erling Ärlingsson,  hamnvy.
5d 14 tim
Erling Ärlingsson, hamnvy.
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Taklampa, 1920-30-tal.
4d 15 tim
Taklampa, 1920-30-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Eskil Björklund, eldhund.
1d 14 tim
Eskil Björklund, eldhund.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord barockstil 1800-talets senare del.
4d 17 tim
2 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Spegel, 1940-tal.
1d 13 tim
Spegel, 1940-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Henrik Bonnevier, "Moby, Bodyrock, 1999".
4d 8 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, "Saturnus-modell", 1900-talets mitt.
4d 8 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stig Claesson, porträtt av barn med katt.
2d 13 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Stig Claesson, Boxare.
2d 13 tim
Stig Claesson, Boxare.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fåtölj, EM-Möbler, 1970-tal.
2d 17 tim
Fåtölj, EM-Möbler, 1970-tal.
1 900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel sengustaviansk 1800-talets början.
1d 16 tim
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hermès, scarf,  "Vif Argent".
1d 12 tim
Hermès, scarf, "Vif Argent".
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stolar 4 st 1960-tal Danmark.
2d 17 tim
Stolar 4 st 1960-tal Danmark.
1 900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Åke Thornblad, Fågel.
1d 13 tim
Åke Thornblad, Fågel.
1 900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, 1800-tal.
15 tim 12m
Skåp, 1800-tal.
1 900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Nandor Mikola, Stilleben med kannor.
2d 15 tim
160 EUR
Utropspris
400 EUR
Alexander Kulkoff, "Hamburg".
1d 16 tim
Alexander Kulkoff, "Hamburg".
160 EUR
Utropspris
400 EUR
Bord, gustavianskt, 1800-tal.
14 tim 10m
Bord, gustavianskt, 1800-tal.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, Kelim, ca 245 x 205 cm.
2d 12 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Champagnevisp, 18K guld,
3d 16 tim
Champagnevisp, 18K guld,
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jörgen Waring, Utan titel.
1d 13 tim
Jörgen Waring, Utan titel.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Philip von Schantz, "Tidig morgon".
11 tim 56m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord sent 1900-tal/2000-tal.
4d 17 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Zenith, armbandsur, 36 mm.
4d 14 tim
Zenith, armbandsur, 36 mm.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sideboard, 1900-talets första hälft.
15 tim 10m
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sängbord ett par 1900-talets första hälft.
3d 12 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Roland Wilhelmsson, spegel, Ågesta, 1974.
4d 10 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sven Hedin, "Mendong-gumpa".
4d 9 tim
Sven Hedin, "Mendong-gumpa".
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gucci, scarf.
12 tim 4m
Gucci, scarf.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sängbord ett par 1900-talets mitt.
2d 16 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, ASEA, Swedish Modern, 1940-50-tal.
5d 10 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Katsushika Hokusai,  Magna.
2d 17 tim
Katsushika Hokusai, Magna.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vägglampor, ett par, EWÅ, Värnamo.
1d 12 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, rokokostil, 1800-tal.
14 tim 30m
Byrå, rokokostil, 1800-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hermès, scarf, "Aloha".
3d 14 tim
Hermès, scarf, "Aloha".
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK