1875 föremål
Skåp, jugend, 1900-talets början.
1d 23 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, Karl Johan, 1800-talets första hälft.
1d 23 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta Nain part silk ca 263x162 cm.
1d 21 tim
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffbord 1900-talets senare del.
2d 22 tim
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bokhylla 1900-talets mitt.
4d 22 tim
Bokhylla 1900-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Slagbord, omkring år 1800.
3d 20 tim
Slagbord, omkring år 1800.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Klädskåp, 1900-talets början.
1d 23 tim
Klädskåp, 1900-talets början.
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ruth & Joanna, fåtölj, "Bonham", samtida.
3d 23 tim
300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Byrå, 1800-talets första hälft.
3d 15 tim
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Kristian Krokfors, "Desert".
2d 17 tim
Kristian Krokfors, "Desert".
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fågelhus, 1900-tal.
3d 23 tim
Fågelhus, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa, 1900-talets andra hälft.
4d 22 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bricka, 1800-talets mitt.
3d 20 tim
Bricka, 1800-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Kelim, ca. 198 x 150 cm.
2d 18 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gunnar Norrman, "Körsbär".
3d 21 tim
Gunnar Norrman, "Körsbär".
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Madeleine Pyk, "Våran Murare".
5d 21 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa, 1930-tal.
5d 21 tim
Bordslampa, 1930-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sängbord, ett par, 1900-tal.
3d 19 tim
Sängbord, ett par, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Franco Costa, "Head up to keep clear".
3d 23 tim
300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Anna Munthe-Norstedt, "Studie" (Ängsblommor).
5d 19 tim
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Olle Hjortzberg, "Olivlund, Umbrien".
5d 21 tim
321 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel, sent 1700-tal, gustaviansk.
5d 20 tim
333 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Fåtölj, 1900-talets mitt.
2d 21 tim
Fåtölj, 1900-talets mitt.
30 EUR
Utropspris
300 EUR