1839 föremål
Matta, Keshan, ca 340 x 238 cm.
1d 16 tim
300 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Spegel, Karl Johan, 1800-talets första hälft.
5d 18 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Toilettebord Empire 1800-talets mitt.
3d 18 tim
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bordslampa, funkis, 1930-tal.
2d 14 tim
Bordslampa, funkis, 1930-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp, jugend, 1900-talets början.
5d 17 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
André Villers, Porträtt av Picasso, ca 1955.
3d 14 tim
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Nattduksbord, ett par, 1920-30-tal.
2d 13 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta Nain part silk ca 263x162 cm.
5d 15 tim
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Alvar Aalto, vas, Iittala, Finland.
1d 16 tim
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matta, Kelim, ca. 198 x 151 cm.
2d 16 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Carl Malmsten, karmstol.
2d 16 tim
Carl Malmsten, karmstol.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Simon Gate, Taklampa,1900-tal.
1d 14 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jan-Eric Ritzman, vas, Transjö, 1988.
17 tim 2m
300 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Arkivskåp, 1900-talets mitt.
17 tim 50m
Arkivskåp, 1900-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord 1900-talets senare del.
6d 17 tim
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp, Sverige, 1700-tal.
5d 17 tim
Skåp, Sverige, 1700-tal.
300 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Slagbord, allmoge, 1800-tal.
2d 16 tim
Slagbord, allmoge, 1800-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sybord, Louis XV-stil, tidigt 1900-tal.
6d 15 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
PG Thelander, "Sköldpadda I" (État II).
6d 14 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtölj, 1900-talets mitt.
6d 16 tim
Fåtölj, 1900-talets mitt.
30 EUR
Utropspris
300 EUR
Erland Cullberg, Skor på palett.
5d 10 tim
350 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Linnedamast, duk och fem servetter.
16 tim 14m
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffa, rokokostil, sent 1800-tal.
5d 13 tim
350 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, Italien, 1900-talets andra hälft.
3d 14 tim
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Persisk, ca. 72 x 98 cm.
1d 13 tim
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Keshan, ca 365 x 245 cm.
1d 13 tim
400 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Richard Kern, "Anna Spider, 1993".
4d 14 tim
400 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Bottega Veneta, plånbok.
17 tim 4m
Bottega Veneta, plånbok.
401 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ellis Wallin,"Skeppsholmskyrkan".
3d 17 tim
450 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Trädgårdskarmstol "Park" Hope 2000-tal.
3d 16 tim
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Koppartunna, omkring 1900.
3d 14 tim
Koppartunna, omkring 1900.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK