1437 föremål
Leica, M3 no. 1001185, 1960.
1d 17 tim
Leica, M3 no. 1001185, 1960.
14 250 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Eric Grate, ”Amazonpistill".
17 tim 30m
Eric Grate, ”Amazonpistill".
26 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Balenciaga, väska "City".
2d 18 tim
Balenciaga, väska "City".
5 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bestick, 10 st, silver, Danmark 1912-13.
18 tim 48m
6 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sideboard, "Korsör", Ikea, 1960-tal.
2d 18 tim
5 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bengt Lindström, "Rökaren".
3d 14 tim
Bengt Lindström, "Rökaren".
47 000 SEK
Utropspris
60 000 SEK
Fat, ett par, silver, Åbo 1938.
21 tim 18m
1 240 EUR
Utropspris
700 EUR
Armband 18K guld, X-länk med stav.
18 tim 14m
38 500 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
19 tim 20m
Sideboard, 1960-tal.
4 950 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ring 18K guld med månsten.
1d 18 tim
Ring 18K guld med månsten.
5 010 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Lena Linderholm, Stilleben med blommor.
22 tim 4m
3 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Omega, armbandsur, 25 mm.
21 tim 14m
Omega, armbandsur, 25 mm.
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Albin Amelin, Utan titel.
3d 17 tim
Albin Amelin, Utan titel.
5 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Henrik Tikkanen, Älskande Par.
20 tim 58m
260 EUR
Utropspris
250 EUR
Boksnurra, 1900-talets mitt.
1d 18 tim
Boksnurra, 1900-talets mitt.
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Prada, väska, "Shopping/Double.
3d 17 tim
7 200 SEK
Utropspris
18 000 SEK