MODERN + DESIGN F179

450 föremål
TAPIO WIRKKALA, VAS. Renlav. Sign. Tapio Wirkkala.
Klubbat pris
720 EUR
Utropspris
900 EUR
TIMO SARPANEVA, RITNING. Sign. -89 med dedikation.
Klubbat pris
900 EUR
Utropspris
1 200 EUR
TOINI MUONA, KERAMIKFAT. Sign. TM.
Klubbat pris
347 EUR
Utropspris
400 EUR
TOINI MUONA, KERAMIKVAS. Sign. TM Arabia. 1970-tal.
Klubbat pris
1 252 EUR
Utropspris
500 EUR
TOINI MUONA, KERAMIKVAS. Sign. TM. Arabia. Tidigt 1940-tal.
Klubbat pris
1 200 EUR
Utropspris
1 500 EUR
TOINI MUONA, VAS. Sign. TM, Arabia.
Klubbat pris
520 EUR
Utropspris
600 EUR
VÄGGLAMPOR, ETT PAR. Itsu, 1950-tal.
Klubbat pris
840 EUR
Utropspris
1 000 EUR
WERNER WEST, STOLAR, 4 ST. 1930-tal.
Klubbat pris
631 EUR
Utropspris
400 EUR