1131 föremål
Armband 18K guld, modifierad pansarlänk.
6d 19 tim
5 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Spegel, nyrenässans, sent 1800-tal.
6d 19 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Zenith, armbandsur, 33 mm.
6d 20 tim
Zenith, armbandsur, 33 mm.
3 409 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta, Golpaygan, ca 353 x 225 cm.
6d 20 tim
2 200 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Sabel, 1800-tal, med balja.
6d 20 tim
Sabel, 1800-tal, med balja.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Helmer Osslund, "Vårkväll vid Meudon".
6d 20 tim
15 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Lennart Jirlow, "Den gamla restaurangen".
6d 20 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Piedestal, samtida tillverkning.
6d 20 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ian Rusth, "The Year of the Cat".
6d 20 tim
400 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Bergère, Louis XV-stil, 1900-talets början.
6d 20 tim
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ruth & Joanna, fåtölj, "Bonham", samtida.
6d 20 tim
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Serveringsvagn, 1970/80-tal.
6d 20 tim
Serveringsvagn, 1970/80-tal.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Olle Bærtling, "Sergoamarak".
6d 20 tim
Olle Bærtling, "Sergoamarak".
5 100 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Omega, Constellation, armbandsur, 34 mm.
6d 20 tim
2 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK