284 föremål
Ismo Hölttö, "Eno 1968".
6d
Ismo Hölttö, "Eno 1968".
Inga bud
Utropspris
400 EUR
Taklampa, 1960-tal.
6d
Taklampa, 1960-tal.
Inga bud
Utropspris
250 EUR
Arto Väisänen, "Vaggvisa".
7d
Arto Väisänen, "Vaggvisa".
Inga bud
Utropspris
300 EUR
Soffbord, 1960-tal.
7d
Soffbord, 1960-tal.
Inga bud
Utropspris
250 EUR
Champagnekylare, St James.
7d
Champagnekylare, St James.
Inga bud
Utropspris
250 EUR
Gunnar Uotila, Sovande barn.
4d 23 tim
Gunnar Uotila, Sovande barn.
30 EUR
Utropspris
250 EUR
Paavo Tynell, taklampa, Taito Oy, 1930-tal.
4d
30 EUR
Utropspris
250 EUR
Ring, 14K guld och syntetisk korund.
2d
35 EUR
Utropspris
250 EUR
Tuulikki Pietilä, "Ikonostas".
23 tim 19m
50 EUR
Utropspris
300 EUR
Anna Snellman, Blommor.
2d 22 tim
Anna Snellman, Blommor.
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Ring, 14K guld och opal.
6d
Ring, 14K guld och opal.
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Cartier, reservoarpenna, "Vendôme Trinity".
5d
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Gucci, laptopväska.
2d 22 tim
Gucci, laptopväska.
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Liili Mõtuste, "Syysmuutto".
6d 23 tim
Liili Mõtuste, "Syysmuutto".
55 EUR
Utropspris
400 EUR
Erkki Koponen, Landskap.
2d 22 tim
Erkki Koponen, Landskap.
70 EUR
Utropspris
300 EUR
Kirsi Neuvonen, "Scarf".
2d
Kirsi Neuvonen, "Scarf".
80 EUR
Utropspris
250 EUR
Liis Koger, "Evening".
1d
Liis Koger, "Evening".
82 EUR
Utropspris
350 EUR
Jorma Hautala, "Upplyst vy".
6d
Jorma Hautala, "Upplyst vy".
94 EUR
Utropspris
250 EUR
Mauri Heinonen, Buskage.
2d 22 tim
Mauri Heinonen, Buskage.
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Väinö Rouvinen, "Vår".
1d
Väinö Rouvinen, "Vår".
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Golvlampa, 1900-talets mitt.
4d 23 tim
Golvlampa, 1900-talets mitt.
100 EUR
Utropspris
250 EUR