1460 föremål
Unto Koistinen, Kvinna.
7d
Unto Koistinen, Kvinna.
200 EUR
Utropspris
800 EUR
Örhängen, 14K guld.
7d
Örhängen, 14K guld.
Inga bud
Utropspris
250 EUR
Outi Heiskanen, "Abcense".
7d
Outi Heiskanen, "Abcense".
Inga bud
Utropspris
300 EUR
Sam Vanni, Komposition.
7d
Sam Vanni, Komposition.
400 EUR
Utropspris
600 EUR
Vitrinskåp 1900-talets senare del.
7d 1 tim
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Liili Mõtuste, "Sormipeli".
7d 1 tim
Liili Mõtuste, "Sormipeli".
200 EUR
Utropspris
350 EUR
Gösta Werner, "Brunt band".
7d 1 tim
Gösta Werner, "Brunt band".
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Axel Kleimer, "Gustav Adolfs Torg i Malmö".
7d 1 tim
1 300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Åke Holm, "Moses".
7d 2 tim
Åke Holm, "Moses".
2 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Lennart Rodhe, Komposition.
7d 2 tim
Lennart Rodhe, Komposition.
1 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Nattlåda daterad 1689.
7d 2 tim
Nattlåda daterad 1689.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Halsband 18K vitt och rött guld Arezzo Italien.
7d 2 tim
11 100 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Prada, väska.
5d 19 tim
Prada, väska.
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Torsten Palm, "Landskap".
5d 20 tim
Torsten Palm, "Landskap".
3 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Burberry, väska.
5d 20 tim
Burberry, väska.
2 501 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Movado, armbandsur, 18K guld, 34 mm.
5d 20 tim
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Prada, väska.
5d 20 tim
Prada, väska.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampa, 1950-tal.
5d 20 tim
Bordslampa, 1950-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Urgon Réka, "Inner World".
5d 20 tim
Urgon Réka, "Inner World".
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Thomas Ruff, fotoböcker, 3 st.
5d 20 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gucci, väska.
5d 20 tim
Gucci, väska.
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Anika Reuterswärd, soffbord, "Bas 2", Fogia.
5d 21 tim
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK