1610 föremål
Stig Claesson, Sergels torg.
1d 9 tim
Stig Claesson, Sergels torg.
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
David Wretling, skultpur, signerad.
5 tim 57m
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vägglampor, ett par, EWÅ, Värnamo.
3d 5 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sybord, Louis XV-stil, tidigt 1900-tal.
7 tim 23m
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampor, ett par, 1900-talets andra hälft.
4 tim 25m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Louis Vuitton, messenger bag.
2d 7 tim
Louis Vuitton, messenger bag.
2 422 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Carl Hammoud,  "Announcement".
4d 10 tim
Carl Hammoud, "Announcement".
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta orientalisk ca 153x92 cm.
4d 9 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vas, porslin, Kina, 1900-tal.
1d 6 tim
Vas, porslin, Kina, 1900-tal.
750 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Georg Jensen, äppelknivar, 3 st, silver.
4d 5 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kristian Krokfors, "Highland".
1d 10 tim
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kristian Krokfors, "Spring".
1d 9 tim
Kristian Krokfors, "Spring".
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, funkis, 1930/40-tal.
1d 5 tim
Byrå, funkis, 1930/40-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Barstolar ett par sent 1900-tal.
10 tim 11m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lisa Larson, figurin, "Charlotta", Gustavsberg.
3d 5 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fåtöljer, 4 st, Cappellini, Italien.
2d 7 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hermès, scarf, "Regina".
5d 7 tim
Hermès, scarf, "Regina".
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa 2000-tal.
4d 9 tim
Bordslampa 2000-tal.
450 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa Frandsen sent 1900-tal.
1d 9 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bricka, 1800-talets mitt.
1d 7 tim
Bricka, 1800-talets mitt.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Cartier, reservoarpenna, Panthere de Cartier.
6d 8 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Cartier, kulspetspenna.
6d 5 tim
Cartier, kulspetspenna.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Serveringsvagn Italien 1900-talets mitt.
1d 8 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bänk 1940/50-tal.
6d 10 tim
Bänk 1940/50-tal.
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Madeleine Pyk, "Våran Murare".
3d 8 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Karin Lindblom vas/skulptur signerad stengods.
1d 8 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Piedestal, 1900-talets början.
6d 6 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Anika Reuterswärd, soffbord, "Bas 1”, Fogia.
6d 9 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Zenith, armbandsur, 36 mm.
6d 8 tim
Zenith, armbandsur, 36 mm.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Elna Borch, skulptur sittande flicka.
10 tim 15m
711 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Korg, silver, London England, 1771.
6 tim 25m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Okänd konstnär, Kina, 1900-tal.
4d 5 tim
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Olle Bonniér, Rymdkurva.
3d 7 tim
Olle Bonniér, Rymdkurva.
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bertil Vallien,  skål signerad.
3d 9 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK