951 föremål
Per Mårtensson, "Untitled" (#80).
19 tim 22m
5 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Skrivbord, sent 1800-tal.
19 tim 25m
Skrivbord, sent 1800-tal.
1 250 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matbord, Funkis, Sverige 1930-tal.
19 tim 28m
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, 1800-tal, Senbarockstil.
19 tim 30m
1 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Fritz Jakobsson, Skogsdunge.
19 tim 31m
Fritz Jakobsson, Skogsdunge.
2 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ljuskrona, rokokostil, 1900-tal.
19 tim 35m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bertjan Pot, taklampa, "Prop Light", MOOOI.
19 tim 37m
2 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Brasgaller, 1900-tal.
19 tim 42m
Brasgaller, 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, persisk, ca 290 x 206 cm.
19 tim 43m
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Leksakshäst, omkring år 1900.
19 tim 46m
Leksakshäst, omkring år 1900.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stolar, 4 st, Swedish Grace, 1920-tal.
19 tim 47m
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Olof Hermelin, Vårvinterlandskap med brygghus.
19 tim 56m
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Sidobord, funkis, 1930-tal.
19 tim 59m
Sidobord, funkis, 1930-tal.
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Makode Linde, "Phantom Blot".
20 tim 1m
Makode Linde, "Phantom Blot".
1 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtöljer, ett par, 1979.
20 tim 1m
Fåtöljer, ett par, 1979.
1 100 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Olle Bærtling, "Sergoamarak".
20 tim 2m
Olle Bærtling, "Sergoamarak".
9 600 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Bokhylla, 1900-talets mitt.
20 tim 3m
Bokhylla, 1900-talets mitt.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtölj, "Julia", Folkhemmet.
20 tim 6m
Fåtölj, "Julia", Folkhemmet.
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hjalmar Grahn, "Blommor i blå vas".
20 tim 7m
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bålskål, silver, GAB, Stockholm 1938.
20 tim 8m
2 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Barpallar, 6 st, sent 1900-tal.
20 tim 10m
4 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Spegel, G&C Billeder A/S Danmark.
20 tim 14m
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp, jugend, 1900-talets början.
20 tim 16m
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta, Keshan, ca. 326 x 233 cm.
20 tim 20m
3 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Lindrom liljefors, Räv på vinteris.
20 tim 22m
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Charlotte Wahlström, "Från Wärmland".
20 tim 22m
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bäddsoffa, 1960-tal.
20 tim 23m
Bäddsoffa, 1960-tal.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Carl Johan De Geer, Frasse, Ur "Tårtan".
20 tim 24m
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta, Keshan, ca 367 x 273 cm.
20 tim 27m
3 550 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Skrivbord, jugendstil, 1900-talets mitt.
20 tim 29m
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK