1764 föremål
Spegel, Empire, 1800-talets första hälft.
3d
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Elisabeth Keyser, Porträtt av Pontus Fahlbeck.
4d 2 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Herman Norrman, Betesäng.
4d 2 tim
Herman Norrman, Betesäng.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Louis Vuitton, Armband, 2 st.
4d 4 tim
Louis Vuitton, Armband, 2 st.
889 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvlampa, jugendstil, 1900-tal.
2d 3 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bokhylla, funkis, 1930/40-tal.
1d 4 tim
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ring, 14K guld och syntetisk korund.
1d 3 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, old Tibet, ca 188 x 95 cm.
2d 3 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa 2000-tal.
3d 5 tim
Bordslampa 2000-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Bally, väska.
3d 2 tim
Bally, väska.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta orientalisk ca 153x92 cm.
4d 5 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa, 1920/30-tal.
2d 3 tim
Bordslampa, 1920/30-tal.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Madeleine Pyk, "Våran Murare".
2d 21 tim
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Cartier, scarf.
2d 3 tim
Cartier, scarf.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Väggpendyl, sent 1800-tal.
4d
Väggpendyl, sent 1800-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Matta Kashmir ca 109x83 cm.
4d 4 tim
Matta Kashmir ca 109x83 cm.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Fat, cloisonnéemalj, Kina, 1900-tal.
3d
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Konsolbord, rokokostil, 1800-talets slut.
3 tim 49m
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ulf Scherlin, troligen. Spegel, 2006.
2d 3 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vicke Lindstrand, vas,  Orrefors.
2d 3 tim
1 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljusstakar, ett par, 1800-tal.
5d 3 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Julia Strömberg, Hamnscen.
4d 3 tim
Julia Strömberg, Hamnscen.
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK