264 föremål
Åke Holm, "Moses".
6d 10 tim
Åke Holm, "Moses".
1 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Eric Pettersson Kreitz fat tenn Stockholm 1791.
6d 12 tim
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel 1900-tal.
6d 12 tim
Spegel 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Nattlåda daterad 1689.
6d 12 tim
Nattlåda daterad 1689.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Carl-Marcus Larsson,  insjö med fiskare.
6d 12 tim
350 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Stolar ett par, rokoko 1700-talets mitt.
6d 13 tim
2 300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fåtöljer med bord Danmark 1960-tal.
6d 13 tim
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Okänd konstnär 1800-tal , Kroginteriör.
6d 13 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
PG Thelander,  pingvin med blå kub.
6d 13 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Jordi Arkö, "Frida Kalos nattvandring" 4 st.
6d 13 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hugo Zuhr, "Tallar".
5d 10 tim
Hugo Zuhr, "Tallar".
800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Jordglob 1900-talets andra hälft.
5d 11 tim
444 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord 1900-talets första hälft.
5d 11 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gunilla Mann, "Liv och lust i Tomelilla".
5d 11 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bokhylla 1940-tal.
5d 11 tim
Bokhylla 1940-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Soffa 1900-talets första hälft.
5d 11 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sandro Chia, "Spirit".
5d 11 tim
Sandro Chia, "Spirit".
333 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel 1800-talets första hälft.
4d 11 tim
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Axel Lind, Snötyngda träd.
4d 11 tim
Axel Lind, Snötyngda träd.
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Jonas Åkesson, hästporträtt.
4d 11 tim
Jonas Åkesson, hästporträtt.
1 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Hurtsar ett par 1960-tal.
4d 11 tim
Hurtsar ett par 1960-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta Afghan old ca 272x205 cm.
4d 11 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Olle Nordberg, Kustvy med byggnader.
4d 11 tim
850 SEK
Utropspris
2 500 SEK