1079 föremål
Matta, Keshan, ca 273 x 270 cm.
14 tim 47m
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Givenchy, scarf.
14 tim 49m
Givenchy, scarf.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bengt Lindström, Utan titel.
14 tim 54m
Bengt Lindström, Utan titel.
40 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
Alistair Frost, "BAR/Salon".
15 tim 8m
Alistair Frost, "BAR/Salon".
1 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Matbord, 1900-talets första hälft.
15 tim 13m
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Mulberry, väska.
15 tim 16m
Mulberry, väska.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bänk, 1970-80-tal.
15 tim 18m
Bänk, 1970-80-tal.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, Peem Oy, Finland, 1960/70-tal.
15 tim 20m
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Trädgårdssoffa, gjutjärn, 1900-tal.
15 tim 37m
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Manschettknappar, sterlingsilver.
15 tim 42m
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Klädskåp, Jugend, 1910/20-tal.
15 tim 54m
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Stolar, 4 st, 1800-talets första hälft.
15 tim 59m
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gucci, väska, "Pelham Small".
16 tim 1m
Gucci, väska, "Pelham Small".
1 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Mulberry, väska.
16 tim 6m
Mulberry, väska.
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Per-Hilding Perjons, Sittande modell.
16 tim 8m
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Burberry, handdukar, 3 st.
16 tim 16m
Burberry, handdukar, 3 st.
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, modell "Rialto", Fiam, Italien.
16 tim 25m
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Piedestal, gustaviansk stil, 1900-tal.
16 tim 35m
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Carl Malmsten, fåtölj, "Samspel".
16 tim 42m
2 550 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp, Art Deco, 1930-tal.
16 tim 46m
Skåp, Art Deco, 1930-tal.
1 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Toini Muona, vas/kruka, Arabia.
16 tim 48m
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matbord, rokokostil, sent 1900-tal.
16 tim 52m
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Tord Björklund, karmstol, IKEA, 1980-tal.
16 tim 54m
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, omkring 1900-talets mitt.
16 tim 56m
600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtöljer, ett par. Swedish Modern, 1930-/40-tal.
17 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Vägglampor, ett par, EWÅ, Värnamo.
17 tim 10m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Per Olsson, ”Marilyn”, 2015.
17 tim 12m
Per Olsson, ”Marilyn”, 2015.
1 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Karmstol, empire, tidigt 1800-tal.
17 tim 16m
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Pablo Picasso, efter, "Côte d'Azur".
17 tim 18m
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matta, Bidjar, ca 159 x 113 cm.
17 tim 20m
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stig Claesson, Kompisar.
17 tim 24m
Stig Claesson, Kompisar.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Gunnel Sahlin, kanna samt fem glas, Kosta Boda.
17 tim 26m
3 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, 1900-talets andra hälft.
17 tim 30m
600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gucci, väska, "Waist bag".
17 tim 36m
Gucci, väska, "Waist bag".
2 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vitrinskåp, 1800-tal.
17 tim 44m
Vitrinskåp, 1800-tal.
3 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Halvmånebord, 2 st, 1900-talets början.
17 tim 48m
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Berger, Louis XVI-stil, omkring år 1900.
17 tim 58m
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stig Claesson, Får i månsken.
18 tim
Stig Claesson, Får i månsken.
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Stolar, 6 st, rokokostil, 1900-talets mitt.
18 tim 2m
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Karmstolar, 4 st, 1900-talets första hälft.
18 tim 4m
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Carl Malmsten, soffbord,
18 tim 10m
Carl Malmsten, soffbord,
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Marc Jacobs, väska, "Tote Bag".
18 tim 12m
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gucci, väska, "Horsebit chain bag".
18 tim 20m
3 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK