859 föremål
Okänd konstnär, Hästhuvud.
2 tim
Okänd konstnär, Hästhuvud.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Blombord, 1900-talets första hälft.
2 tim 2m
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Carl Milles, efter. "Melpomene".
2 tim 12m
3 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matta, Kelim, ca 250 x 197 cm.
19 tim 38m
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matta, Keshan, ca 360 x 247 cm..
19 tim 43m
2 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Matta, Kasthall, ca 248 x 189 cm.
19 tim 46m
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Peter Nyborg, "All In".
19 tim 55m
Peter Nyborg, "All In".
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Carl Larsson, "Lisbeth och kalven".
19 tim 58m
2 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Barnfåtölj, sent 1900-tal.
20 tim
Barnfåtölj, sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Salongsbord, senempire, 1800-talets mitt.
20 tim 5m
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, 1900-talets andra hälft.
20 tim 10m
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, 1900-talets första hälft.
20 tim 12m
3 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK