1035 föremål
Soffa, Designers Guild.
7d
Soffa, Designers Guild.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Soffa, 1900-talets mitt.
7d
Soffa, 1900-talets mitt.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Einar Jolin, "Efter Bellini".
7d
Einar Jolin, "Efter Bellini".
750 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matbord, 2000-tal.
7d
Matbord, 2000-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Matbord, Firma Svensk Tenn 2018.
7d
Inga bud
Utropspris
15 000 SEK
Einar Jolin, Man i hatt.
7d 1 tim
Einar Jolin, Man i hatt.
750 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Gunnar Cyrén, glas, 12 st, "Nobel", Orrefors.
7d 1 tim
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Eva Berggren, Utal titel.
7d 1 tim
Eva Berggren, Utal titel.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
LeCoultre, fickur, savonett, 51 mm.
7d 1 tim
8 409 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bottega Veneta, plånbok.
7d 1 tim
Bottega Veneta, plånbok.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Einar Jolin, Självporträtt.
7d 1 tim
Einar Jolin, Självporträtt.
750 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Zenith, Surf, armbandsur, 33 mm.
7d 1 tim
2 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fickur, savonett, 49 mm.
7d 1 tim
Fickur, savonett, 49 mm.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Kedja 18K guld med berlock, bismarck.
7d 2 tim
4 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

834. Victor Vasarely, "Baya".
Utropspris
50 000 - 60 000 SEK
Budhistorik
65 000

ditt bud
60 000

ditt bud
55 000

ditt bud
50 000

ditt bud
48 000

ditt bud
46 000

ditt bud
44 000

ditt bud
Aktuellt bud:
65 000 SEK