58 föremål
Olof Sedin, bägare, silver, Gävle 1795.
1d 1 tim
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffbord Art Deco 1900-talets första hälft.
2d 3 tim
2 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vas, Japan, 1900-tal.
3d
Vas, Japan, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

454. Fotoram, silver och karelsk björk, fotografi föreställande kung Gustav V, W.A. Bolin, Stockholm 1918.
Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
Budhistorik
28 000

ditt bud
26 000

ditt bud
24 000

ditt bud
Aktuellt bud:
28 000 SEK