226 föremål
Gunnar Uotila, Sovande barn.
1d 3 tim
Gunnar Uotila, Sovande barn.
30 EUR
Utropspris
250 EUR
Burberry, väska, "Beaton".
3d 3 tim
Burberry, väska, "Beaton".
30 EUR
Utropspris
250 EUR
Soffa, 1960 / 1970 - tal.
2d 3 tim
Soffa, 1960 / 1970 - tal.
30 EUR
Utropspris
250 EUR
Matta, nålfiltad, 188 x 118 cm.
1d 4 tim
30 EUR
Utropspris
600 EUR
Rudolf Koivu, Sädesskylar.
7d 4 tim
Rudolf Koivu, Sädesskylar.
30 EUR
Utropspris
300 EUR
Nattljusstake, empirestil, 1800-tal.
1d 3 tim
40 EUR
Utropspris
250 EUR
Soffbord, 1960-tal.
3d 4 tim
Soffbord, 1960-tal.
40 EUR
Utropspris
250 EUR
Vitrinskåp 1900-talets senare del.
4d 4 tim
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Örhängen, ca 15K guld med smaragder.
3d 4 tim
50 EUR
Utropspris
300 EUR
Kirsi Neuvonen, "Kiiltokuvaenkeli".
7d 4 tim
50 EUR
Utropspris
300 EUR
Ring, 14K guld och opal.
2d 4 tim
Ring, 14K guld och opal.
60 EUR
Utropspris
250 EUR
Prada, väska.
6d 4 tim
Prada, väska.
80 EUR
Utropspris
350 EUR
Golvlampa, 1900-talets mitt.
1d 3 tim
Golvlampa, 1900-talets mitt.
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Ismo Hölttö, "Eno 1968".
2d 3 tim
Ismo Hölttö, "Eno 1968".
100 EUR
Utropspris
400 EUR