933 föremål
Hatthylla, 1900-talets mitt.
1d
Hatthylla, 1900-talets mitt.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Sidobord, funkis, 1930-tal.
4d
Sidobord, funkis, 1930-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK