1436 föremål
Soffbord sent 1900-tal/2000-tal.
6d 21 tim
1 900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, 1900-talets första hälft.
1d 20 tim
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, Englesson, 1900-talets andra hälft.
18 tim 54m
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord/bänk 1970-tal.
2d 21 tim
Soffbord/bänk 1970-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Spegel 1940-tal.
3d 19 tim
Spegel 1940-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, Karl Johan, 1800-talets första hälft.
5d 21 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Sverige, 1920/30-tal.
18 tim 10m
Spegel, Sverige, 1920/30-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stephen Cox, Kvinnofigurer.
1d 16 tim
Stephen Cox, Kvinnofigurer.
2 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Stig Kjellin, Sjönöd.
3d 20 tim
Stig Kjellin, Sjönöd.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Stolar 4 st 1960-tal Danmark.
21 tim 26m
Stolar 4 st 1960-tal Danmark.
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sybord, Louis XV-stil, tidigt 1900-tal.
6d 18 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sängbord, ett par, 1930/40-tal.
18 tim 25m
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sängbord, ett par, tidigt 1900-tal.
5d 15 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sören Christian Bjulf, Vid kajen.
2d 20 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa 1930/40-tal.
6d 18 tim
Taklampa 1930/40-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa 2000-tal.
6d 21 tim
Taklampa 2000-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, "Saturnus-modell", 1900-talets mitt.
1d 21 tim
1 501 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, 1950/60-tal.
1d 20 tim
Taklampa, 1950/60-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, 1950/60-tal.
6d 18 tim
Taklampa, 1950/60-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, Italien, 1900-talets andra hälft.
3d 16 tim
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK