1976 föremål
Ljuskrona, rokokostil, 1800-tal.
5d 18 tim
2 100 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Champagnekylare, 1900-tal.
1d 18 tim
Champagnekylare, 1900-tal.
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Tuomo Saali, "Morgonljus".
4d 12 tim
Tuomo Saali, "Morgonljus".
180 EUR
Utropspris
300 EUR
Outi Heiskanen, "Lumihaka".
2d 16 tim
Outi Heiskanen, "Lumihaka".
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Wifredo Lam, komposition.
4d 17 tim
Wifredo Lam, komposition.
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Taklampa, 1900-talets andra hälft.
4d 16 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta, old Tibet, ca 188 x 95 cm.
3d 16 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Carl Fredrik Reuterswärd,  Utan titel.
2d 17 tim
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matta, Kashan, ca 360 x 255.
2d 18 tim
Matta, Kashan, ca 360 x 255.
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Gallerimatta, Lori, ca 292 x 93 cm.
14 tim 25m
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord sent 1900-tal/2000-tal.
3d 19 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Hermès, Sjal,
8d 16 tim
Hermès, Sjal,
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Lennart Jirlow, "La cuisine de bistrot",
3d 13 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Mikael Kihlman, Billyktor.
5d 17 tim
Mikael Kihlman, Billyktor.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skänk, 1800-talets andra hälft.
4d 13 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sängbord, ett par, 1940/50-tal.
3d 14 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord 1900-talets senare del.
3d 18 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Endre Nemes, "Ovanlig Ritual".
2d 19 tim
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, 1800-talets mitt.
2d 13 tim
Byrå, 1800-talets mitt.
2 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Byrå, "Stockholm", Englesson.
2d 13 tim
Byrå, "Stockholm", Englesson.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Golvlampa  Swedish Modern 1940-tal.
18 tim 15m
1 901 SEK
Utropspris
3 000 SEK