1471 föremål
Eric Grate, ”Amazonpistill".
20 tim 7m
Eric Grate, ”Amazonpistill".
26 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Leica, M3 no. 1001185, 1960.
1d 19 tim
Leica, M3 no. 1001185, 1960.
10 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Balenciaga, väska "City".
2d 21 tim
Balenciaga, väska "City".
5 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bestick, 10 st, silver, Danmark 1912-13.
21 tim 25m
6 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, Rokoko, 1700-talets mitt.
53m 16s
6 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Armband av korall lås 18K guld med korallcamé.
3d
4 300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bertil Vallien, fat, glas, Kosta Boda.
3d
5 700 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Sideboard, "Korsör", Ikea, 1960-tal.
2d 21 tim
5 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bengt Lindström, "Rökaren".
3d 17 tim
Bengt Lindström, "Rökaren".
47 000 SEK
Utropspris
60 000 SEK
Fat, ett par, silver, Åbo 1938.
23 tim 55m
1 240 EUR
Utropspris
700 EUR
Armband 18K guld, X-länk med stav.
20 tim 51m
38 500 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Ring 18K guld med månsten.
1d 21 tim
Ring 18K guld med månsten.
5 010 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
21 tim 57m
Sideboard, 1960-tal.
4 950 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Lena Linderholm, Stilleben med blommor.
1d
3 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Timo Sarpaneva, ljusstakar, 9 st, "Festivo", Iittala.
3d
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Chanel, Väska, vintage.
13m 16s
Chanel, Väska, vintage.
11 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Albin Amelin, Utan titel.
3d 19 tim
Albin Amelin, Utan titel.
5 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Omega, armbandsur, 25 mm.
23 tim 51m
Omega, armbandsur, 25 mm.
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Henrik Tikkanen, Älskande Par.
23 tim 35m
260 EUR
Utropspris
250 EUR