Duka med stil

127 föremål
STOLAR, ett par, Sportstugemöbel, 1940-tal.
Klubbat pris
3 430 SEK
Utropspris
2 500 SEK
FÅTÖLJ MED FOTPALL, 1900-talets slut.
Klubbat pris
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
EWALD DAHLSKOG, kandelabrar, ett par, fajans, Bo fajans.
Klubbat pris
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VICKE LINDSTRAND, shaker med glas, 6 st, "Ice".
Klubbat pris
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK