Easy Living

436 föremål
CARL-HARRY STÅLHANE, vas, stengods, Rörstrand.
Klubbat pris
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PALL, Stille.
PALL, Stille.
Klubbat pris
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
YKI NUMMI, bordslampa, modell 40-029, Orno 1960-tal.
Klubbat pris
66 EUR
Utropspris
200 EUR
BRUNO MATHSSON, rullbord, "Berit".
Klubbat pris
650 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KARL ERIK EKSELIUS, soffbord, JOC Vetlanda.
Klubbat pris
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SOFFBORD, 1960-tal.
SOFFBORD, 1960-tal.
Utropspris
3 000 SEK
ROLF PALM, vas, stengods, Mölle, signerad.
Klubbat pris
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORDSLAMPA, 1930-tal.
BORDSLAMPA, 1930-tal.
Utropspris
400 EUR
CARL MALMSTEN, soffbord, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
350 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BENGT EDENFALK, glas, vas, Skruf, signerad, 1900-tal.
Klubbat pris
350 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SOFFBORD, 1900-talets mitt.
SOFFBORD, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SOFFBORDBORD, troligen Pedrali, Italien,
Klubbat pris
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK