Easy Living

129 föremål
SOFFA, 3 sits, modell 703, Josef Frank för Svenskt Tenn.
Klubbat pris
11 900 SEK
Utropspris
12 000 SEK
FÅTÖLJER, ett par, Swedish Modern, 1950-tal.
Klubbat pris
450 SEK
Utropspris
2 000 SEK
DAGBÄDD, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
5 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
FÅTÖLJER, ett par, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
2 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SOFFA, 1940-tal.
SOFFA, 1940-tal.
Klubbat pris
4 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
FÅTÖLJER, ett par, 1900-talets slut.
Klubbat pris
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
FLADDERMUSFÅTÖLJ, koskinn, 1900-tal.
Klubbat pris
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BRUNO MATHSSON, fåtölj "Pernilla" Dux.
Klubbat pris
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
FÅTÖLJER, ett par, 1960-tal.
FÅTÖLJER, ett par, 1960-tal.
Klubbat pris
4 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CARL MALMSTEN, fåtölj, "Farmor".
Klubbat pris
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
FÅTÖLJ MED FOTPALL, Norr 11, Danmark, 2000-tal.
Klubbat pris
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
FÅTÖLJER, ett par, 1960/70-tal.
Klubbat pris
13 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FÅTÖLJ, Italien 1900-talets mitt.
Klubbat pris
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SOFFA, Scandinavian Modern, 1960-tal.
Klubbat pris
4 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
HANS J WEGNER, fåtölj, "CH 25", Carl Hansen o Söner.
Klubbat pris
12 505 SEK
Utropspris
10 000 SEK