1645 föremål
Omega, Seamaster, armbandsur, 34,5 mm.
6d 6 tim
50 EUR
Utropspris
300 EUR
Eeli Jaatinen, Metande flicka.
6d 6 tim
110 EUR
Utropspris
300 EUR
Fritz Jakobsson, Stilleben med päron.
6d 6 tim
150 EUR
Utropspris
600 EUR
Armband, 18K guld, Italien.
6d 7 tim
Armband, 18K guld, Italien.
800 EUR
Utropspris
2 000 EUR
Gucci, scarf, "Flora".
6d 7 tim
Gucci, scarf, "Flora".
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Tuomo Saali, "Morgonljus".
6d 7 tim
Tuomo Saali, "Morgonljus".
180 EUR
Utropspris
300 EUR
Fåtölj, 1970-tal,
6d 7 tim
Fåtölj, 1970-tal,
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Per Söderberg, bord, NEB, No Early Birds.
6d 7 tim
1 100 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Arvid Broms, Rågskylar.
6d 8 tim
Arvid Broms, Rågskylar.
150 EUR
Utropspris
300 EUR
Tiffany & Co, armbandsur, 23,5 mm.
6d 8 tim
351 EUR
Utropspris
550 EUR
Skänk, 1800-talets andra hälft.
6d 8 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Örhängen, 18K guld.
6d 8 tim
Örhängen, 18K guld.
Inga bud
Utropspris
350 EUR
Juho Karjalainen, "Poika ja hymypoika".
6d 8 tim
120 EUR
Utropspris
250 EUR
Armband i 18K guld. Schweiz.
6d 8 tim
Armband i 18K guld. Schweiz.
1 400 EUR
Utropspris
2 500 EUR
Helge Dahlman, "Hängande tjäder".
6d 9 tim
150 EUR
Utropspris
250 EUR
Bokhylla, 1800-tal.
6d 9 tim
Bokhylla, 1800-tal.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Peter Dahl, Två damer och ett krus..
6d 9 tim
5 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK