1879 föremål
Korg, silver, London England, 1771.
6d 5 tim
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Old Tibet, ca 175 x 92 cm.
6d 5 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, Glas & Trä, Hovmantorp, 1960/70-tal.
6d 5 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matbord, 1960-tal.
6d 5 tim
Matbord, 1960-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
PG Thelander, "Sköldpadda I" (État II).
6d 5 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sybord, Louis XV-stil, tidigt 1900-tal.
6d 6 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hermès, skärp, "Constance", storlek 85, 2021.
6d 6 tim
2 422 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, 1950/60-tal.
6d 6 tim
Taklampa, 1950/60-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Matta, old Tibet, ca 188 x 95 cm.
6d 6 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Salvador Dalí, "Dionysos".
6d 6 tim
Salvador Dalí, "Dionysos".
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Rolex, Submariner, armbandsur, 40 mm.
6d 7 tim
5 800 EUR
Utropspris
9 000 EUR
Hermès, armband, "Lurie".
6d 7 tim
Hermès, armband, "Lurie".
190 EUR
Utropspris
250 EUR
Reino Selkäinaho,"Svedjehamn, Replot".
6d 7 tim
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Fåtölj, 1900-talets mitt.
6d 7 tim
Fåtölj, 1900-talets mitt.
30 EUR
Utropspris
300 EUR
Örhängen, 18K guld.
6d 7 tim
Örhängen, 18K guld.
Inga bud
Utropspris
350 EUR
Esa Riippa, "Aavistus".
6d 7 tim
Esa Riippa, "Aavistus".
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Omega, De Ville, armbandsur, 32,5 mm.
6d 8 tim
380 EUR
Utropspris
500 EUR
Soffbord sent 1900-tal.
6d 8 tim
Soffbord sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord 1900-talets senare del.
6d 8 tim
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK