246 föremål
Spegel 1800-talets första hälft.
6d 20 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hurtsar ett par 1960-tal.
6d 20 tim
Hurtsar ett par 1960-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Martin Emond, Landskap.
6d 20 tim
Martin Emond, Landskap.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Axel Lind, Snötyngda träd.
6d 20 tim
Axel Lind, Snötyngda träd.
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord 1970-tal.
6d 21 tim
Soffbord 1970-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Andreas Hansen, soffbord "Spider", Eilersen Danmark.
5d 20 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ivar Morsing, Utan titel.
5d 20 tim
Ivar Morsing, Utan titel.
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Mormorsur, 2 st, 34 mm.
5d 20 tim
Mormorsur, 2 st, 34 mm.
5 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Holger Johansson, taklampa, Westal, 1960/70-tal.
5d 21 tim
3 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Soffbord, 1930-tal.
5d 21 tim
Soffbord, 1930-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Theo Tobiasse, "Escode volé au ciel de Sinaii".
5d 22 tim
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå omkring 1900.
5d 22 tim
Byrå omkring 1900.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vytautas Kasiulis, färglitografi.
5d 22 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bertil Gadö, fisk.
5d 22 tim
Bertil Gadö, fisk.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa 1940-tal.
5d 22 tim
Taklampa 1940-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Gunnar Norrman, svartkrita.
5d 22 tim
Gunnar Norrman, svartkrita.
333 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Georg Kofoed, hörnbarskåp 1960-tal Danmark.
5d 22 tim
1 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Theo Tobiasse, "Le cri de poète".
5d 22 tim
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Albert Abbe, "Jädersfält".
4d 20 tim
Albert Abbe, "Jädersfält".
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampa 1900-talets mitt.
4d 20 tim
Bordslampa 1900-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Girard-Perregaux, Damier, armbandsur, 29 x 29 mm.
4d 22 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Omega, Seamaster, armbandsur, 34,5 mm.
4d 20 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bertil Vallien, skål på fot signerad Boda unik.
4d 21 tim
1 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK