332 föremål
Martin Emond, "Meteoren".
5d 18 tim
Martin Emond, "Meteoren".
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Theo Tobiasse, "Escode volé au ciel de Sinaii".
1d 15 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Theo Tobiasse, "Le cri de poète".
2d 21 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta Keshan semiantik ca 215x133 cm.
2d 20 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ludvig Richarde, lotsbåt på väg ut.
3d 17 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bänk 1970-tal.
1d 14 tim
Bänk 1970-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvlampa sent 1900-tal.
20 tim 44m
Golvlampa sent 1900-tal.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gunnar Norrman, "Körsbär".
5d 18 tim
Gunnar Norrman, "Körsbär".
333 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Trädgårdsbord Byarum modern tillverkning.
2d 21 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta Kassak semiantik/antik ca 197x118 cm.
21 tim 42m
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fernand Léger, "la Noce".
2d 22 tim
Fernand Léger, "la Noce".
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Danka Jaworska, Sittande skepnad.
4d 19 tim
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvlampa sent 1900-tal.
20 tim 54m
Golvlampa sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Stolar 4 st 1900-talets andra hälft.
4d 19 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Barstolar ett par 1900-talets andra hälft.
4d 21 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Julius Paulsen, Väntande.
3d 18 tim
Julius Paulsen, Väntande.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bänk rokokostil 1900-tal.
21 tim 22m
Bänk rokokostil 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jordglob 1900-talets andra hälft.
4d 19 tim
444 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå omkring 1900.
1d 14 tim
Byrå omkring 1900.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ulf Trotzig, Komposition.
4d 21 tim
Ulf Trotzig, Komposition.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Eric Pettersson Kreitz fat tenn Stockholm 1791.
2d 22 tim
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa 1900-talets andra hälft.
2d 20 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Madeleine Pyk, dansant par.
2d 22 tim
Madeleine Pyk, dansant par.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
PG Thelander, Kossa.
2d 22 tim
PG Thelander, Kossa.
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Martin Emond, Landskap.
3d 18 tim
Martin Emond, Landskap.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Ramar ett par senempire 1800-talets mitt.
3d 19 tim
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa 1940-tal.
1d 16 tim
Bordslampa 1940-tal.
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Herman Österlund, "Modellstudie".
3d 18 tim
900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå 1930/40-tal.
5d 17 tim
Byrå 1930/40-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord 1900-talets andra hälft.
1d 15 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK