332 föremål
Alf Lindberg, Utan titel.
4d 19 tim
Alf Lindberg, Utan titel.
Inga bud
Utropspris
8 000 SEK
Axel Lind, Månsken.
3d 19 tim
Axel Lind, Månsken.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Axel Nilsson, "Röda tulpaner".
3d 17 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Barstolar ett par 1900-talets andra hälft.
4d 21 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bengt Lindström, Ansikten.
21 tim 45m
Bengt Lindström, Ansikten.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bertil Gadö, fisk.
1d 17 tim
Bertil Gadö, fisk.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Bokhylla 1940-tal.
4d 22 tim
Bokhylla 1940-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Bord 1900-talets första hälft.
2d 21 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
22 tim 27m
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord 2 st "Feather" Edsbyn samtida.
21 tim 15m
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampa 1940-tal.
1d 16 tim
Bordslampa 1940-tal.
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå 1930/40-tal.
5d 18 tim
Byrå 1930/40-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Byrå omkring 1900.
1d 15 tim
Byrå omkring 1900.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå/hallmöbel 1950/60-tal.
1d 14 tim
Byrå/hallmöbel 1950/60-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå/sideboard Glasmäster Markaryd 1970-tal.
1d 16 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bänk 1970-tal.
1d 15 tim
Bänk 1970-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bänk rokokostil 1900-tal.
21 tim 51m
Bänk rokokostil 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bänkar ett par 1970-tal.
1d 16 tim
Bänkar ett par 1970-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Carl Fredrik Reuterswärd, blandteknik, signerad.
3d 18 tim
3 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Chanel väska 1980-tal.
4d 22 tim
Chanel väska 1980-tal.
3 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Danka Jaworska, Sittande skepnad.
4d 19 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Edvard Rosenberg, landskap.
3d 18 tim
Edvard Rosenberg, landskap.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Elon Arenhill, Armband silver Malmö 1982.
1d 15 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Elon Arenhill, Halsband silver Malmö 1989.
1d 15 tim
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Eric Pettersson Kreitz fat tenn Stockholm 1791.
2d 22 tim
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fernand Léger, "la Noce".
2d 22 tim
Fernand Léger, "la Noce".
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fotpall, Eilersen samtida.
3d 19 tim
Fotpall, Eilersen samtida.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fåtölj 1940/50-tal.
1d 16 tim
Fåtölj 1940/50-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtöljer ett par 1940-tal.
2d 21 tim
Fåtöljer ett par 1940-tal.
22 000 SEK
Utropspris
26 000 SEK
Georg Kofoed, hörnbarskåp 1960-tal Danmark.
1d 16 tim
1 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Georges Rouault, "Clown et enfant".
4d 22 tim
1 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK