856 föremål
Bordslampa, 1970/80-tal.
6d
Bordslampa, 1970/80-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Eterna, armbandsur, 22 mm.
6d
Eterna, armbandsur, 22 mm.
6 450 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Soffa, Swedish Modern, 1950-tal.
6d
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Olle Bonniér, Utan titel.
6d
Olle Bonniér, Utan titel.
3 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Certina, 18K vitguld, 16 mm.
6d
Certina, 18K vitguld, 16 mm.
8 000 SEK
Utropspris
9 000 SEK
Gino Sarfatti, taklampa, "2097/30", Flos, Italien.
6d
5 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Lådfack, 1900-talets första hälft.
6d
8 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Hörnskåp, omkring år 1800.
6d
Hörnskåp, omkring år 1800.
Inga bud
Utropspris
10 000 SEK
Bo Andersson, Utan titel, 3 st.
6d
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Cortébert, armbandsur, 18K guld, 34 mm.
6d
2 606 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sideboard, England, sent 1800-tal.
6d
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Jan Wic, armbandsur, 15,5 mm.
6d
Jan Wic, armbandsur, 15,5 mm.
9 300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Gustaf Nordenskiöld, taklampa, "Hobo", Örsjö Belysning.
6d
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bord, omkring år 1900.
6d
Bord, omkring år 1900.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Vägglampa, Swedish Modern, 1930/40-tal.
6d
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, empire, 1800-talets första hälft.
6d
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ljuskrona, smide, 1900-tal.
6d
Ljuskrona, smide, 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
6d
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Josef Frank, golvlampa, modell 2148, Firma Svenskt Tenn.
6d
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bord, allmoge, 1800-talets första hälft.
6d
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Taklampa, 1960-tal.
6d
Taklampa, 1960-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Matta, antik Baotou, ca 190 x 157 cm.
6d
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Tissot, armbandsur, 17 mm.
6d
Tissot, armbandsur, 17 mm.
10 000 SEK
Utropspris
11 000 SEK
Guldmynt, Tyskland, Friedrich av Preussen, 20 mark, 1888.
6d
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Valerio Adami, "Fantasia per violino".
6d
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Lådfack, tidigt 1900-tal.
6d
Lådfack, tidigt 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Matta, Kirman, 238 x 145 cm.
6d
Matta, Kirman, 238 x 145 cm.
800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Olle Alberius, bordslampa, stengods, Rörstrand.
6d
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Holländsk skola, 16/1700-tal, By i vinter.
6d 1 tim
600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Reseur, omkring år 1900.
6d 1 tim
Reseur, omkring år 1900.
1 000 SEK
Utropspris
3 500 SEK
Edmund Gill, Forsen.
6d 1 tim
Edmund Gill, Forsen.
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Engelsk skola, 1800-tal, Tvätterskor.
6d 1 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK