1339 föremål
Gucci, väska "Bamboo Jackie Tassel",
7d 8 tim
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Kubbstol 1900-tal.
7d 9 tim
Kubbstol 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord 1970-tal.
7d 9 tim
Soffbord 1970-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord/bänk 1970-tal.
7d 9 tim
Soffbord/bänk 1970-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Matta, Sarouk/Djosan, ca 86 x 64 cm.
6d 4 tim
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bertjan Pot, taklampa, "Prop Light", MOOOI.
6d 4 tim
1 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Pukeberg taklampor, ett par, 1940-tal.
6d 5 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Keshan, ca 365 x 245 cm.
6d 5 tim
300 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Simon Gate, Taklampa,1900-tal.
6d 5 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampor, ett par, Pukeberg, 1940-tal.
6d 5 tim
750 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Charles & Ray Eames, kontorsstol, "EA117" Vitra.
6d 5 tim
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Annika Masolle, Fågel.
6d 5 tim
Annika Masolle, Fågel.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Vägglampor, ett par, 1900-talets andra hälft.
6d 5 tim
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta Marocko ca 280x204 cm.
6d 5 tim
Matta Marocko ca 280x204 cm.
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK